Festiwal Wibracje

Motto Festiwalu to cytat znanego wynalazcy Nikola Tesli: „Jeśli chcesz poznać sekrety wszechświata, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji”. Stąd inspiracja na nazwę wydarzenia.

Ponad 4000 uczestników spodziewają się organizatorzy 3. edycji Festiwalu Wibracje.  Na czterodniowy program wydarzenia składa się ponad 200 godzin wykładów i warsztatów, które poprowadzi około 100 prelegentów. Nie zabraknie także koncertów, zajęć jogi, medytacji oraz eksperymentów naukowych. Festiwal odbędzie się w dniach 13-16 czerwca w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim.

Celem Festiwalu Wibracje jest pogłębianie wiedzy o sobie i otaczającym świecie oraz tworzenie przestrzeni dla spotkań ludzi o podobnych zainteresowaniach. Wszystko w atmosferze otwartości i pozytywnej energii.

Wibracje to festiwal wiedzy, doświadczania i zabawy. Na 2 scenach plenerowych, namiocie i 2 salach  konferencyjnych wystąpią najlepsi praktycy i specjaliści w swoich dziedzinach: zielarze, terapeuci medycyny niekonwencjonalnej, ajurwedy, jogini, naukowcy, ekolodzy, propagatorzy zrównoważonego rozwoju, psycholodzy i dietetycy. Po części wykładowej na scenach pojawią się muzycy: DJ oraz zespoły.

Na deskach Festiwalu wystąpią m.in.: Dr Marzanna Radziszewska-Konopka, która opowie o psychobiologii związków, dr Tadeusz Błaszczyk przybliży naturalne sposoby dbania o zdrowie i zagadnienia skutecznego ziołolecznictwa w oparciu o medycynę chińską, dr Dorota Ackerman Szulgit wyjaśni jak dieta wpływa na funkcjonowanie mózgu, dr Kolecki omówi działanie enteogenów i nowoczesnych metodach wykorzystania ich w terapii, Marek Kukułka przybliży zagadnienie szamanizmu, a prof. Łukasz Łuczaj opowie o dzikich roślinach jadalnych.

W programie pojawią się także spotkania dotyczące męskiej i żeńskiej natury we współczesnym świecie, zagadnienia dotyczące biorezonansu czy SCIO. Całości towarzyszyć będzie cała paleta zajęć aktywizujących umysł i ciało, np. joga śmiechu, taniec intuicyjny, medytacja vipassana, TaoYin.

W ubiegłym roku, z całej Polski przyjechało ok 3000 tysiąca osób zainteresowanych szeroko pojętą wiedzą alternatywną, rozwojem osobistym i duchowym. Sukces dwóch edycji jest dowodem na to, że coraz więcej ludzi w Polsce jest zainteresowanych świadomym życiem w zgodzie ze sobą i naturą.

Uczestnicy, poprzez udział w spotkaniach, mają okazję do lepszego zrozumienia siebie, otaczającego świata, skutecznych rozwiązań medycznych, a także pogłębiania świadomości i poszerzania wiedzy. W efekcie przekłada się na stabilność emocji, wewnętrzną harmonię oraz prawdziwe przeżywanie życia.

Obok wiedzy, uczestników przyciąga unikalna atmosfera: pełna radości oraz poczucia wspólnego tworzenia świadomej społeczności – której esencją jest akceptacja, empatia i wzajmny szacunek.

Termin i lokalizacja Festiwalu:

Impreza odbędzie się w dniach 13-16 czerwca 2019 w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim. Otoczony naturą ośrodek znajduje się 25 km od Warszawy, z lasem i plażą.

Więcej informacji:

Strona internetowa: www.wibracje.com.pl

 

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/wibracjefestiwalofficial

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/2179186192295532